3D Ручки - 3D Ручки Polyes q1

3D Ручки - 3D Ручки Polyes q1 по вигідним цінам

3D Ручки - 3D Ручки Polyes q1 високої якості

3D Ручки Polyes q1 по вигідним цінам

Polyes Q1 – це модель 3D ручки, яка не схожа ні на одну іншу. Вона підійде тим дітям та дорослим, які хочуть створювати свої шедеври в реальному просторі.

Що вона з себе представляє

Ручка з ергономічного пластику, що дозволяє малювати і створювати реальні моделі з полімерних смол. Таке обладнання абсолютно безпечно для використання дітьми, тому що смола застигає практично миттєво під дією ультрафіолету, на відміну від поширених пластиків для малювання, не має неприємного запаху і шкідливих випарів.

У корпус ручки вбудований акумулятор, який забезпечує безперервне малювання протягом однієї години. Про розрядки елементу живлення свідчить розташований тут же індикатор заряду. Зарядка відбувається через типової USB - порт.

Як вона працює

Про повному заряді батареї і заправленому картриджі з матеріалом ручка практично миттєво готова до творчості. Немає необхідності чекати розігріву, битися з заважає дротом або запасом пластикової нитки для малювання. Швидкість малювання і товщина лінії регулюються спеціальною кнопкою на корпусі. Щоб уникнути попадання в очі робочого матеріалу або ультрафіолету, спрацьовує вбудована система безпеки, і ручка миттєво вимикає світло і робочу програму.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Polyes
  • Модель: 1886
  • Наличие: Есть в наличии
  • 2065 грн

Ручки, 3D Ручки, Ручки, Polyes, 3D Ручки Polyes q1 buy in