3D Ручки - 3D Ручки Spider Pen slim, біла

3D Ручки - 3D Ручки Spider Pen slim, біла по вигідним цінам

3D Ручки - 3D Ручки Spider Pen slim, біла високої якості

3D Ручки Spider Pen slim, біла по вигідним цінам

Spider Pen SLIM – це ручка, що дозволяє малювати в 3D стилі, відрізняється особливою компактністю і простотою в обігу.

Що вона з себе представляє?

Spider Pen SLIM вважається пристосованим для нашого покупця варіантом 3D ручки з красивою упаковкою, що відрізняється оригінальним виконанням. Вона малює пластиком ABS і PLA діаметром 175 мм Він подається в дві сторони: вперед – малюємо, а тому – витягаємо і замінюємо. Пластик подається з різною швидкістю, регулювання якої здійснюється за допомогою повзунка на корпусі. Автовідключення ручки відбувається в автоматичному режимі після 2 хвилин бездіяльності. Робота обладнання забезпечується зовнішніми джерелами(акумулятором, ноутбуком, 2A) від USB. Безперервне малювання пластиком забезпечується подвійним натисканням на відповідну кнопку.

Як її використовувати

Ручка сконструйована таким чином, що малювати однаково зручно і правшам і лівшам. Користуватися нею можна в приміщенні і на вулиці завдяки роботі від автономного джерела живлення і від мережі. Обладнання дуже зручно при малюванні великих 3D об'єктів. Носик ручки виконаний з кераміки, подовжений, діаметр отвору складає 0,6 мм. Повзунок на корпусі регулює інтенсивність подачі пластику і, як наслідок, швидкість створення малюнків.

Повнота роботи з цією моделлю ручки забезпечується додатковими трафаретами, в тому числі магнітним примірником, призначеним для холодильника.

Характеристики
Діаметр сопла:0,6 мм
Температура нагрівання:від 130 до 240 градусів
Тип пластику:ABS/PLA (1,75 мм)

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Spider Pen
  • Модель: 1984
  • Наличие: Есть в наличии
  • 2065 грн

Ручки, 3D Ручки, Ручки, Spider, Pen, slim, , біла, 3D Ручки Spider Pen slim, біла buy in