3D Ручки - 3D Ручки Spider Pen slim з oled-дисплеєм, жовта

3D Ручки - 3D Ручки Spider Pen slim з oled-дисплеєм, жовта по вигідним цінам

3D Ручки - 3D Ручки Spider Pen slim з oled-дисплеєм, жовта високої якості

3D Ручки Spider Pen slim з oled-дисплеєм, жовта по вигідним цінам

SPIDER PEN SLIM з OLED-дисплеєм є компактною і доступною 3D ручкою четвертого покоління, минулої русифікацію.

Що вона з себе представляє

Корпус ручки виконаний з приємного на дотик пластика різних кольорів, ергономічний і зручний користувачам, які володіють правою або лівою рукою. Модель оснащена повзунком, що регулює швидкість створення моделі, що відповідає за подачу пластику кнопкою. Додаткова опція у вигляді OLED-дисплея, що дозволяє з точністю до 1? З здійснювати точкову регулювання температури розігріву робочого матеріалу. Слім-дизайн ручки виконаний таким чином, що ширина корпусу 2 см, а маса всього лише 40 р. Робота гаджета здійснюється від електромережі і в автономному режимі.

Подвійний кліп по кнопці малювання забезпечує безперервність подачі робочого матеріалу. Малюнки виконуються АБС і ПЛА пластиком, що дає можливість розширити колірну гаму малюнка.

Сопло подовженого керамічного наконечника 0,6 мм в діаметрі. Автоматичне відключення ручки здійснюється після 2 хвилин бездіяльності.

Як її використовувати

Після розігріву ручки, про який свідчить світло зеленого індикатора на корпусі, можна приступати до її використання. Подача пластику здійснюється у двох напрямках. Зворотний напрямок використовується при витяганні стрижня або заміні стрижня, а фронтальне – при малюванні. Додаткове оснащення опцією «Ре-Тракер» контролює автоматику зворотної подачі матеріалу, якщо кнопка малювання відпущена. Це дозволяє зупинити витікання пластику з носика, коли користувач не малює.

Малювати, використовуючи SPIDER PEN SLIM з OLED, можуть як дорослі, так і діти будь-якого віку.

Характеристики
Діаметр сопла:0,6 мм
Колір:Жовтий
Наявність дисплея:Є
Температура нагрівання:від 130 до 240 градусів
Тип пластику:ABS/PLA (1,75 мм)

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Spider Pen
  • Модель: 9551
  • Наличие: Есть в наличии
  • 2065 грн

Ручки, 3D Ручки, Ручки, Spider, Pen, slim, oled-дисплеєм, , жовта, 3D Ручки Spider Pen slim з oled-дисплеєм, жовта buy in