Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Roccat isku

Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Roccat isku по вигідним цінам

Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Roccat isku високої якості

Ігрова клавіатура Roccat isku по вигідним цінам

ROCCAT™ Isku — перша клавіатура, в якій використана технологія Easy-Shift[+]™. Завдяки Easy-Shift[+]™ деякі клавіші на клавіатурі Isku тепер можуть мати подвійне призначення. У вашому розпорядженні цілих три зони Easy-Shift[+]™ (M1-M5, 20 клавіш EasyZone, T1-T3). Таким чином, в зоні WSAD і навколо неї знаходиться цілих 36 клавіш, які легко доступні в будь-який момент. З урахуванням використання п'яти профілів ви можете запускати до 180 макросів.

Вбудована клавіша запису Makro Live! забезпечує зручну запис макросів прямо під час гри. При натисканні на клавішу Makro Live! звукове сповіщення повідомить вам про процес запису нового макросу. Один макрос може містити до 500 дій, при цьому навіть дитина зможе створити та призначити однією з 36 клавіш макросів. Надалі записаний макрос можна відредагувати за допомогою диспетчера макросів.

Унікальним є також і таймер ROCCAT™, який, наприклад, дозволяє у багатьох іграх відраховувати часовий проміжок до повторної появи певних елементів. Звук зворотного зв'язку повідомляє про зворотному відліку у вікні часу. Таймер ROCCAT™ можна миттєво включити, вимкнути або поставити на паузу. Всі налаштування зберігаються в п'яти ігрових профілях клавіатури і прив'язуються до ігор і додатків. Таким чином, при запуску гри конфігурація клавіш, підсвічування клавіш мультимедіа, «гарячих» клавіш і т. п. завантажується автоматично. Перемикання профілів відбувається майже миттєво. П'ять світлодіодних індикаторів дозволяють користувачеві Isku перевірити, який профіль зараз активний. Профіль Windows автоматично повертає клавіатуру в попередньо вибраний базовий стан, коли користувач виходить з гри. Це супроводжується спеціальним звуковим сповіщенням. Спеціальний синтезатор мови ROCCAT™ повідомляє про перемиканні профілю.

Технічні характеристики: Клавіатура на 123 клавіші з підсвічуванням; Вдосконалена функція антидублирования; 3 програмованих клавіші для великих пальців (T1-T3); 5 програмованих клавіш макросів (M1-M5); 20 додаткових клавіш для макросів (EasyZone); 5 індикаторів включеного профілю; 3 світлодіодних індикатора стану (Caps Lock, EasyShift[+], Num Lock); Частота опитування 1000 Гц, час відгуку 1 мс; USB-Кабель довжиною 2 м.

Характеристики
Колір:Чорний
Матеріал:Пластик
Сумісність:Universal

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Roccat
  • Модель: 4924
  • Наличие: Есть в наличии
  • 3039 грн

Ігрова, клавіатура, Ігрова клавіатура, Ігрова, клавіатура, Roccat, isku, Ігрова клавіатура Roccat isku buy in