Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Roccat ryos mk pro mx blue

Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Roccat ryos mk pro mx blue по вигідним цінам

Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Roccat ryos mk pro mx blue високої якості

Ігрова клавіатура Roccat ryos mk pro mx blue по вигідним цінам

ROCCAT RYOS MK-Pro MX Blue - механічна ігрова клавіатура з індивідуальною настройкою підсвічування клавіш в двох режимах: автоматичний і ручний. Це означає, що можна додати спеціальні ефекти до клавішним командам, налаштувати клавіатуру для створення команд з кількох клавіш, модифікувати клавіші, вводити нові макроси і багато, багато іншого. Вхідний в комплект поставки пакет є гарантією того, що межами для творчості будуть тільки межі вашої уяви.

Завдяки Easy-Shift[+]™ клавіатуру Ryos MK Pro можна повністю налаштувати на свій смак. Використовуючи Easy-Shift[+]™ і клавіші FN, можна присвоювати другу функцію буквально всім клавішах клавіатури, що дозволяє створити відповідну конфігурацію для будь-якої гри. Додатково до цього у флеш-пам'яті клавіатури можна зберігати більше 500 макросів. Все це дає максимально настроюється і швидке пристрій для ігор.

Завдяки двом 32-бітових процесорів ARM Cortex Ryos MK Pro працює без жодних гальм. Другий процесор забезпечує підсвічування клавіш, тому продуктивності вистачає для будь-яких завдань. А 2 мегабайт флеш-пам'яті для збереження конфігурації дозволяють клавіатурі виконувати всі ваші команди і макроси в режимі реального часу, зовсім без затримки.

Ryos MK Pro Blue поставляється з синіми перемикачами клавіш. Надійні перемикачі клавіш CHERRY MX, які розраховані на цілих 50 МІЛЬЙОНІВ перемикань і лазерним гравіруванням, стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання ковпачки клавіш.

Розмір: 23,4х50,8 див.

Характеристики
Колір:Чорний
Матеріал:Пластик
Сумісність:Universal

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Roccat
  • Модель: 3701
  • Наличие: Есть в наличии
  • 5648 грн

Ігрова, клавіатура, Ігрова клавіатура, Ігрова, клавіатура, Roccat, ryos, pro, blue, Ігрова клавіатура Roccat ryos mk pro mx blue buy in