Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Tesoro excalibur spectrum blue

Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Tesoro excalibur spectrum blue по вигідним цінам

Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Tesoro excalibur spectrum blue високої якості

Ігрова клавіатура Tesoro excalibur spectrum blue по вигідним цінам

Excalibur Spectrum – це повнорозмірна клавіатура класичного типу, яка має високий хід клавіш і механічний тип конструкції. Особливістю даної моделі є настроюється підсвічування, що дозволяє користувачеві задати колір кожної клавіші з 16,8 мільйонів відтінків! Більш того, можливе використання візуальних ефектів, так як циклічну зміну кольору, зміна кольору у відповідь на натискання, ритмічне збільшення і зменшення яскравості, а так само підсвічування окремих зон і збереження налаштувань в п'яти профілях.

Кожна клавіша має окремий перемикач, розрахований на десятки мільйонів спрацьовувань. Строгий стиль та рівні контури конструкції дозволяють використовувати клавіатуру для ігрової платформи, так і для робочого місця. Наявність блакитний підсвічування клавіш дозволяє комфортно використовувати клавіатуру при будь-якому рівні освітлення.

Модель відрізняється високою якістю збірки, поставляється з вигравіруваними кириличними символами, і довгими клавішами Shift.

Excalibur Spectrum випускається з різними типами перемикачів.
Kalih Blue – підійде для казуальних гравців і любителів активного інтернет-спілкування, клавіші мають чітку віддачу і гучний клацання.
Kalih Brown – підійде для загартованих боєм гравців, клавіші мають знижений зусилля натискання, не мають клацання, зате мають чітку віддачу.
Kalih Red – тільки професійний гравець зможе використовувати цей потенціал на повну потужність, клавіші мають знижений зусилля натискання, і не мають ні клацання, ні віддачі.

Характеристики
Колір:Чорний
Сумісність:Universal

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Tesoro
  • Модель: 1467
  • Наличие: Есть в наличии
  • 5430 грн

Ігрова, клавіатура, Ігрова клавіатура, Ігрова, клавіатура, Tesoro, excalibur, spectrum, blue, Ігрова клавіатура Tesoro excalibur spectrum blue buy in