Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Tesoro lobera spectrum blue

Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Tesoro lobera spectrum blue по вигідним цінам

Ігрова клавіатура - Ігрова клавіатура Tesoro lobera spectrum blue високої якості

Ігрова клавіатура Tesoro lobera spectrum blue по вигідним цінам

Lobera Spectrum – це механічна ігрова клавіатура, яка оснащена LED-підсвічуванням, і має можливість налаштування індивидуального кольору для кожної кнопки.

У даній моделі предусмотрено дев'ять візуальних ефектів, одні з найбільш цікавих, це загасання і веселка. В режимі Audio Mode підсвічування спалахує і гасне в такт відтворюваної музики.

Lobera Spectrum дозволяє натискати необмежену кількість клавіш без блокування і має 3 клавіші під великий палець. Клавіатура має 512 Кб вбудованої пам'яті, що дозволяють зберегти до 300 послідовностей дій або 2048 команд. Більш того, вона обладнана USB-хабом.
Клавіатура Lobera Spectrum випускається в декількох модифікаціях, де кожна має різний тип перемикачів Kailh, що відрізняються один від одного конструкцією. Вибір перемикачів залежить тільки від ваших цілей і професійного досвіду.
Kailh Black – підійде для початківців гравців. Клавіатура має відповідний баланс характеристик і м'який хід, а клавіші не мають клацання і віддачі.
Kailh Blue – вибір казуальних гравців і любителів активного спілкування. Вражаюче прискорення набору тексту, а клавіші мають гучний клацання і чітку віддачу.

Kailh Brown – підійде для загартованих боєм гравців. Знижений зусилля натискання клавіші не мають клацання, зате мають чітку віддачу.
Kailh Red – тільки професійний гравець зможе використовувати цей потенціал. Знижений зусилля натискання клавіші не мають ні клацання, ні віддачі.

Характеристики
Колір:Чорний
Матеріал:Алюміній
Сумісність:Universal

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Tesoro
  • Модель: 9061
  • Наличие: Есть в наличии
  • 6300 грн

Ігрова, клавіатура, Ігрова клавіатура, Ігрова, клавіатура, Tesoro, lobera, spectrum, blue, Ігрова клавіатура Tesoro lobera spectrum blue buy in