Ігрова миша - Ігрова миша Roccat kone pure

Ігрова миша - Ігрова миша Roccat kone pure по вигідним цінам

Ігрова миша - Ігрова миша Roccat kone pure високої якості

Ігрова миша Roccat kone pure по вигідним цінам

ROCCAT Kone Pure - лазерна миша для ігор, справжня класика індустрії геймерської техніки. За час існування моделі на ринку вийшло чимало її модифікацій, а все тому що немає нічого зручніше, практичніше і красивіше. При розробці Pure, вчені ROCCAT взяли за основу легендарну форму Kone і зменшили до 91% розміру Kone[+] –, додаючи при цьому ще більше конкурентної ударної сили – для створення гладкого, абсолютно дивного інструменту для масового володіння.

Kone Pure володіє набором кілерського виконання за допомогою сучасного лазерного сенсора 8200т/д Pro-Aim R3, потужним 32-розрядним процесором Turbo Core V2 72MHz ARM MCU, and the самим просунутим пристроєм дистанційного стеження і управління – вся робота виконується в досконалій гармонії з метою відтворити неперевершену битву.

На додаток до всього, багатство ергономічних властивостей, складових тривалий комфорт – і комплект всесвітньої розширеної версії програмного забезпечення ігор для максимальної відповідності вимогам замовника – і не важко помітити, чому Pure досить назвати Kone.

Характеристики
Колір:Чорний
Матеріал:Пластик
Сумісність:Universal

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Roccat
  • Модель: 2858
  • Наличие: Есть в наличии
  • 2170 грн

Ігрова, миша, Ігрова миша, Ігрова, миша, Roccat, kone, pure, Ігрова миша Roccat kone pure buy in