Аксессуары - Microsoft карта оплати для мережі xbox live 500 рублів

Аксессуары - Microsoft карта оплати для мережі xbox live 500 рублів по вигідним цінам

Аксессуары - Microsoft карта оплати для мережі xbox live 500 рублів високої якості

Microsoft карта оплати для мережі xbox live 500 рублів по вигідним цінам

Карта оплати Xbox Live призначена для покупок ігрового контенту, ігор, їх демо-версій, відеороликів, фільмів та багато іншого в мережевому сервісі Xbox Live Marketplace компанії Microsoft.

Служба Xbox LIVE відкриває для вас світ розваг, а 500 RUB дають можливість користуватися ними. Вони дозволяють завантажувати тисячі ігор і додатків до них. Крім того, з їх допомогою в службі Xbox LIVE можна придбати новітні стилі і аксесуари для аватара, а також безліч інших матеріалів. Microsoft Points, які зберігаються на Вашому спеціальному рахунку, дозволяють здійснювати покупки в магазині Xbox LIVE. Картки з балами Microsoft Points можна використовувати тільки в службах Xbox LIVE Games for Windows - LIVE. Бали можна погасити лише через облікові записи, зареєстровані в країні придбання.
В бібліотеці магазину Xbox LIVE міститься величезна кількість ігор. Готові до нового пригоди? Просто ознайомтеся з колекцією блокбастерів Xbox LIVE і завантажити потрібний. Вже через кілька хвилин ви зможете грати в цю нову гру. Вам надається найширший набір ігор: від найбільш популярних у сучасних шанувальників Xbox до класичних шедеврів Xbox LIVE Arcade з минулого. При цьому ви можете безкоштовно завантажувати демоверсії ще не випущених ігор. Це ідеальний спосіб стежити за новинками і витягувати максимум переваг з консолі Xbox 360. Отримаєте свій пропуск в світ ігор і розваг!

Характеристики
Сумісність:Xbox 360

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Microsoft
  • Модель: 9356
  • Наличие: Есть в наличии
  • 430 грн

Аксессуары, Microsoft, карта, оплати, для, мережі, xbox, live, 500, рублів, Microsoft карта оплати для мережі xbox live 500 рублів buy in