Електронні замки - Samsung asr-200 відповідна частина з монтажними пластинами

Електронні замки - Samsung asr-200 відповідна частина з монтажними пластинами по вигідним цінам

Електронні замки - Samsung asr-200 відповідна частина з монтажними пластинами високої якості

Samsung asr-200 відповідна частина з монтажними пластинами по вигідним цінам

Samsung ASR-200 – відповідна частина для «розумних» замків Samsung SHS-G517 і SHS-G517W. Незамінна деталь, необхідна для їх монтажу на скляні двостулкові двері. В осередку даного виробу засуваються запірні ригелі при закритті замку.

Відповідна частина виконана в єдиному дизайні з замком і відмінно поєднується з ним. Корпус виготовлений з якісної сталі і має високі показники міцності. Монтаж здійснюється або в області дверної ручки таким чином, що її стрижень проходить крізь монтажні пластини, або за допомогою клею або монтажного скотча. Виріб універсальне і може встановлюватися як на ліву, так і на правій стулці, як і сумісні з ним замки.

Відповідна частина ASR-200 у комплекті із замком Samsung серії G517 з монтажними пластинами допоможе забезпечити безпеку вашого кабінету або офісу і запобігає несанкціонований доступ всередину приміщення.

Характеристики
Матеріал:Сталь

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Samsung
  • Модель: 8791
  • Наличие: Есть в наличии
  • 109 грн

Електронні, замки, Електронні замки, Samsung, asr-200, відповідна, частина, монтажними, пластинами, Samsung asr-200 відповідна частина з монтажними пластинами buy in