Електронні замки - Samsung rf-брелок shs-akt200k чорний для електронних замків

Електронні замки - Samsung rf-брелок shs-akt200k чорний для електронних замків по вигідним цінам

Електронні замки - Samsung rf-брелок shs-akt200k чорний для електронних замків високої якості

Samsung rf-брелок shs-akt200k чорний для електронних замків по вигідним цінам

Брелок безконтактний SHS-AKT200K (чорний) – компактний, стильний і функціональний, цей аксесуар використовується спільно з електронними замками відомої у всьому світі марки Samsung для їх відкриття. Ключ-карта гарантує схоронність майна, що знаходиться за зачиненими дверима. Розмагнітити або дібрати до нього прошивку не можливо.

Прилад гранично зручний і просто в зверненні. Для того, щоб відкрити електронний замок брелок необхідно піднести до зчитує панелі замку. Комплектуюча частина даної моделі універсальна. На брелок можна записати облікові записи двох десятків користувачів. Такий аксесуар особливо зручний для використання спільно з замками в офісах, торгових центрах. Прилад має швидкий відгук і спрацьовує навіть в екстремальних умовах, наприклад, при підвищеній вологості або температури повітря.

Безконтактний брелок має міцний ударостійкий корпус і мініатюрне отвір у верхній його частині, яке дозволяє закріпити ключ-карту на шнурку, стрічці або ланцюжку. Крім того, аксесуар можна використовувати і як брелок на зв'язки ключів. Модель сумісна з усіма типами електронних дверей Samsung.

Брелок безконтактний SHS-AKT200K чорного кольору спростить користування електронним замком і захистить власника приміщення від несанкціонованого втручання зловмисників.

Характеристики
Колір:Чорний
Матеріал:Пластик

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Samsung
  • Модель: 3956
  • Наличие: Есть в наличии
  • 1652 грн

Електронні, замки, Електронні замки, Samsung, rf-брелок, shs-akt200k, чорний, для, електронних, замків, Samsung rf-брелок shs-akt200k чорний для електронних замків buy in