Електронні замки - Samsung shs-1321w xak/en накладної без ручки з пультом ду

Електронні замки - Samsung shs-1321w xak/en накладної без ручки з пультом ду по вигідним цінам

Електронні замки - Samsung shs-1321w xak/en накладної без ручки з пультом ду високої якості

Samsung shs-1321w xak/en накладної без ручки з пультом ду по вигідним цінам

Електронний дверний замок Samsung SHS-1321W XAK/EN застосовується для установки на вхідні та міжкімнатні двері з будь-яких матеріалів товщиною від 40 до 50 мм або 90 мм при використанні подовженого кріплення. Тип замку – накладної, без ручки.

Пристрій гарантує надійний захист приміщення від несанкціонованого проникнення в будинок, квартиру або офіс. Воно складається з двох базових елементів – зовнішня накладна панель, що відповідає за відкриття і обробку сигналу або коду і запірний механізм, який встановлюють на внутрішню частину дверей. Для відмикання замка використовується безконтактна RF-карта (підтримує до 20 шт.), введення цифрового коду (від 5 до 12 цифр) або їх комбінація. Крім цього в комплект входить зручний пульт дистанційного керування, який дозволяє відкривати замок на відстані.

«Розумний» замок може монтуватися як на ліво-, так і на правосторонні двері. Серед додаткових захисних функцій варто виділити датчик виявлення загоряння (при досягненні температури всередині приміщення 60 градусів відбудеться автоматичне відкриття), автозапіраніе, захист від злому і електричних розрядів, цифровий захист перед введенням коду для рівномірного розподілу відбитків на панелі. Живлення забезпечують 4 батарейки типорозміру AA, енергії яких вистачить на безперебійну роботу агрегату протягом року (при середньому показнику відкриттів – 10 в день). Про критично низькому рівні заряду сповістить звуковий сигнал. В комплект поставки входить електронний замок, 2 чіп-ключа, пульт ДУ і супровідна документація.

Електронний замок Samsung SHS-1321W XAK/EN поєднує функціональні переваги цифрових гаджетів і надійність «старих добрих» механічних замків, володіючи при цьому стильним зовнішнім виглядом.

Характеристики
Колір:Чорний
Матеріал:Метал, Пластик

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Samsung
  • Модель: 8745
  • Наличие: Есть в наличии
  • 5648 грн

Електронні, замки, Електронні замки, Samsung, shs-1321w, xak/en, накладної, без, ручки, пультом, ду, Samsung shs-1321w xak/en накладної без ручки з пультом ду buy in