Електронні замки - Samsung shs-2320w xmk/en накладної без ручки з пультом ду

Електронні замки - Samsung shs-2320w xmk/en накладної без ручки з пультом ду по вигідним цінам

Електронні замки - Samsung shs-2320w xmk/en накладної без ручки з пультом ду високої якості

Samsung shs-2320w xmk/en накладної без ручки з пультом ду по вигідним цінам

Samsung SHS-2320W XMK/EN – електронний дверний замок накладного типу без ручки забезпечить якісний захист вашого житла від несанкціонованого проникнення.

Пристрій складається з двох основних елементів: внутрішня частина з висувним ригелем особливої форми з додатковими бічними зубцями – «Акула» і зовнішньої накладної панелі, що відповідає за подачу сигналу на механізм відкриття. Для відкриття замку може використовуватися цифровий код, спеціальна ключ-карта або їх комбінація. Довжина коду в залежності від уподобань користувача варіюється від 5 до 12 чисел. Зсередини відкрити замок можна механічним перемикачем. Також у комплект постачання входить пульт дистанційного керування, який дозволяє відкривати замок на відстані.

Пристрій підходить для монтажу як на лівосторонні, так і на правосторонні двері. Оснащений рядом захисних функцій: противовандальний корпус, датчик виявлення загоряння, інфрачервоний датчик руху, система захисту від злому пароля, функція автозапирания, блокування замка зсередини. Для рівномірного розподілу на цифровій панелі відбитків пальців електронний агрегат має функцію попереднього введення випадкової цифрової комбінації. Живлення забезпечують 4 батарейки типорозміру AA. Про критично низькому рівні заряду сповістить звуковий сигнал. В комплект поставки входить електронний замок, 2 чіп-ключа, пульт ДУ і супровідна документація.

Електронний замок Samsung SHS-2320W XMK/EN – сучасна альтернатива старим механічним замкам, він поєднує в собі високу функціональність, надійність і стильний зовнішній вигляд!

Характеристики
Колір:Чорний
Матеріал:Метал, Пластик

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Samsung
  • Модель: 8693
  • Наличие: Есть в наличии
  • 11696 грн

Електронні, замки, Електронні замки, Samsung, shs-2320w, xmk/en, накладної, без, ручки, пультом, ду, Samsung shs-2320w xmk/en накладної без ручки з пультом ду buy in