Електронні замки - Samsung shs-3320 xmk/en врізний без ручки

Електронні замки - Samsung shs-3320 xmk/en врізний без ручки по вигідним цінам

Електронні замки - Samsung shs-3320 xmk/en врізний без ручки високої якості

Samsung shs-3320 xmk/en врізний без ручки по вигідним цінам

Електронно-механічний замок врізний Samsung SHS-3320 XMK/EN убезпечить ваш будинок, квартиру або офіс від несанкціонованого доступу.

Пристрій оснащений подвійною системою відкриття – електронна і механічна. Відкривання і закривання замку здійснюється як за допомогою стандартного ключа, так і з допомогою спеціальної чіп-картки або цифрового коду, який може складатися з набору від 4 до 12 цифр. Корпус виготовлений з міцної сталі і вологозахищеного ударостійкого пластику і підходить для монтажу на двері завтовшки від 35 до 55 мм, також замок можна використовувати з вузькопрофільними дверима будь-яких типів, завдяки компактним розмірам – 68x180x36.5. Джерелом живлення служать 4 батарейки типорозміру AA, про необхідність змінити які сповістить спеціальний датчик. Форма ригеля – циліндрична.

«Розумний» замок має ряд додаткових захисних функцій. При спробі несанкціонованого доступу спрацює звукова сигналізація. Вбудований датчик пожежної безпеки включить звуковий сигнал і автоматично відімкне двері при підвищенні температури всередині приміщення вище 60 °С. Для захисту від розпізнавання коду за відбитками на цифровій панелі пристрій оснащений функцією попереднього введення випадкової цифрової комбінації. Користувач може налаштувати подвійний захист – відкриття буде можливо тільки при спільному застосуванні цифрового коду і RF-карти. У комплект поставки входять: замок, 2 ключа, 4 чіп-карти, монтажний комплект.

Samsung SHS-3320 XMK/EN – чудова альтернатива звичним класичним замках, він більш надійний і володіє привабливим дизайном.

Характеристики
Колір:Чорний
Матеріал:Метал, Пластик

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Samsung
  • Модель: 3153
  • Наличие: Есть в наличии
  • 6517 грн

Електронні, замки, Електронні замки, Samsung, shs-3320, xmk/en, врізний, без, ручки, Samsung shs-3320 xmk/en врізний без ручки buy in