Електронні замки - Samsung shs-g517w для скляних дверей, з монтажними пластинами і пультом ду

Електронні замки - Samsung shs-g517w для скляних дверей, з монтажними пластинами і пультом ду по вигідним цінам

Електронні замки - Samsung shs-g517w для скляних дверей, з монтажними пластинами і пультом ду високої якості

Samsung shs-g517w для скляних дверей, з монтажними пластинами і пультом ду по вигідним цінам

Замок дверний Samsung SHS-G517W з монтажними пластинами – нове слово в системах забезпечення безпеки приміщень. Компактний і простий в експлуатації пристрій призначається для монтажу на одностулкові скляні двері.

Подвійний ригель із сталі неможливо зламати, а тому відкрити його можна тільки використавши спеціальну чіп-карту, запрограмований стікер або знаючи захисний код, також можна настроїти використання комбінації коду і карти, що забезпечить подвійний рівень безпеки. Відмінна риса цієї моделі – гранично проста установка і наявність у комплекті пульт дистанційного керування, який дозволяє відкрити запірний механізм на відстані. Замок дверний Samsung SHS-G517W монтується на скляні двері або за допомогою монтажних пластин в місці установки ручки або з використанням клею (входить в комплект) або монтажного скотча. Система живлення замку працює від 4 пальчикових» акумуляторів. Пристрій оснащений світловим індикатором, який завчасно попереджає користувача про необхідність замінити батарейки в замку.

Пристрій має стильний зовнішній вигляд і оснащене додатковим захисним функціоналом: автозакриття, блокування відкриття, датчик виявлення загоряння, попереднє введення випадкової цифрової комбінації для рівномірного розподілу відбитків пальців на панелі. При спробі злому замка включиться захисна сирена, вона ж спрацює, якщо температура в приміщенні перевищить 60 градусів Цельсія. Зсередини відкрити запірний механізм можна механічним перемикачем.

Електронний дверний замок – це кращий засіб для швидкої організації системи контролю доступу для скляних дверей будь-якого призначення.

Характеристики
Колір:Чорний
Матеріал:Метал, Пластик

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Samsung
  • Модель: 6001
  • Наличие: Есть в наличии
  • 11696 грн

Електронні, замки, Електронні замки, Samsung, shs-g517w, для, скляних, дверей, , монтажними, пластинами, пультом, ду, Samsung shs-g517w для скляних дверей, з монтажними пластинами і пультом ду buy in