Електронні замки - Samsung shs-h635 fbs/en (6020) врізний з ручкою

Електронні замки - Samsung shs-h635 fbs/en (6020) врізний з ручкою по вигідним цінам

Електронні замки - Samsung shs-h635 fbs/en (6020) врізний з ручкою високої якості

Samsung shs-h635 fbs/en (6020) врізний з ручкою по вигідним цінам

Samsung SHS-H635 FBS/EN (6020) являє собою поліпшену версію моделі врізного замку 6020 з ручкою для вхідних дверей і електронним управлінням.

Samsung SHS-H635 забезпечує високу надійність роботи і безпеку вашого приміщення. Замок може відпиратися як за допомогою коду, що вводиться на сенсорній панелі, так і з використанням стікера + карти. Корпус виготовлений з металу, а подвійний ригель - з багатошарової сталі. Модель є повністю автономною і не вимагає будь-якої додаткової прокладки проводів. Працює вона від 8 батарейок AA.

Електронний дверний замок Samsung SHS-H635 FBS/EN (6020) оснащений рядом функцій, які відповідають за безпеку. Це і автоматичне замикання, і оповіщення про несанкціонований доступ, а також індикація розряду. Пристрій має датчик пожежної безпеки. А в цілях захисту коду доступу, замок може бути захищений довільним цифровим кодом, який необхідно буде ввести перед основним паролем. Для відкриття дверей за допомогою карти або стікера, також є додаткова захисна функція, представлена системою подвійної аутентифікації.

Електронний врізний замок з ручкою стане вашим гарантом безпеки і комфорту.

Характеристики
Колір:Сталевий
Матеріал:Метал

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Samsung
  • Модель: 2990
  • Наличие: Есть в наличии
  • 6913 грн

Електронні, замки, Електронні замки, Samsung, shs-h635, fbs/en, (6020), врізний, ручкою, Samsung shs-h635 fbs/en (6020) врізний з ручкою buy in