Електронні замки - Samsung shs-h705 fbr/en (5230) рожеве золото/хром, врізний з ручкою

Електронні замки - Samsung shs-h705 fbr/en (5230) рожеве золото/хром, врізний з ручкою по вигідним цінам

Електронні замки - Samsung shs-h705 fbr/en (5230) рожеве золото/хром, врізний з ручкою високої якості

Samsung shs-h705 fbr/en (5230) рожеве золото/хром, врізний з ручкою по вигідним цінам

Електронний біометричний замок врізний Samsung SHS-H705 FBR/EN (5230) з класичної дверною ручкою забезпечить максимальний захист від несанкціонованого доступу в ваш будинок, офіс або квартиру.

Корпус пристрою виготовлений із сталі і стійкого до ударів, високих температур і вологи АБС-пластику. Також замок має захист від електричних розрядів потужністю до 30 тисяч Вольт. Відкриття запірного механізму здійснюється за допомогою введення захисного пароля або шляхом зчитування вашого вбудованим сканером відбитка пальця, також можливе включення подвійний авторизації – сумісне застосування обох способів. Для непередбачених ситуацій передбачена можливість відмикання замка аварійним ключем, осередок для якого розташована на нижньому торці вироби.

Замок має ряд додаткових функцій: датчик пожежної безпеки (при підвищенні температури всередині приміщення вище 60 °C спрацює звукова сирена і двері автоматично відкриється), функція автозапирания (ригель автоматично висунеться через 3 секунди після зачинення дверей), нічний режим блокування (при його активації замок неможливо відкрити зовні), захист від підбору пароля (оскільки на кодової панелі залишаються сліди від дотиків, перед введенням основного пароля прилад потрібно ввести дві випадкові цифри, розподіляючи таким чином відбитки на панелі рівномірно).

Електронний замок Samsung SHS-H705 FBR/EN (5230) поєднує в собі надійність, комфортність використання і гідну функціональність.

Характеристики
Колір:Рожевий, Сріблястий хром
Матеріал:Метал, Пластик

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Samsung
  • Модель: 3396
  • Наличие: Есть в наличии
  • 6913 грн

Електронні, замки, Електронні замки, Samsung, shs-h705, fbr/en, (5230), рожеве, золото/хром, , врізний, ручкою, Samsung shs-h705 fbr/en (5230) рожеве золото/хром, врізний з ручкою buy in