Електронні замки - Samsung shs-p717 xbk/en врізний з механізмом «push-pull»

Електронні замки - Samsung shs-p717 xbk/en врізний з механізмом «push-pull» по вигідним цінам

Електронні замки - Samsung shs-p717 xbk/en врізний з механізмом «push-pull» високої якості

Samsung shs-p717 xbk/en врізний з механізмом «push-pull» по вигідним цінам

Samsung SHS-P717 XBK/EN – це ергономічний електронний дверний замок в стильному інноваційному корпусі. Пристрій оснащений зручним механізмом відкриття дверей – «Push-Pull», що дозволяє відкривати її одним рухом: натиском на ручку зовні, або потягнувши її на себе зсередини, що помітно спрощує процес.

Прилад володіє вбудованим датчиком, який розпізнає руху на відстані до одного метра від об'єкта до дверей. При цьому розумна панель для введення коду активується самостійно. Достатньо лише ввести пароль і двері відкриються. Електронний замок Samsung SHS-P717 XBK/EN демонструє професійний підхід до безпеки житла. Так, наприклад, якщо зловмисник знаходиться перед дверима більше хвилини або намагається підібрати пароль, спрацьовує система сигналізації. При бажанні цю функцію можна відключити.

Відкрити електронний замок можна не тільки шляхом введення коду на сенсорному дисплеї, але і використовуючи заздалегідь запрограмовану пластикову карту або пульт дистанційного керування (опція). Ймовірність випадкового підбору такого аксесуара зведена до нуля.

Є не другорядна функція захисту від підбору пароля, при введенні якого залишаються відбитки на одних і тих же цифрах. Вона убезпечить від підбору коду за ним зловмисником, оскільки вимагає натиснення двох випадкових цифр кожен раз перед набором захисного пароля. Також користувач може активувати режим подвійного захисту – послідовного використання двох методів відкриття замку. Додатковим бонусом стане вбудований датчик пожежної безпеки, який у разі виникнення пожежі всередині приміщення ативирует звукову сигналізацію і відкриє запірний механізм. Для комфорту передбачений режим автозапирания і нічна блокування. У першому режимі механізм буде автоматично замикатися через 3 секунди після закривання дверей, у другому – замок буде неможливо відкрити зовні.

Електронний замок забезпечить комфорт доступу і безпеку вашого будинку, офісу або квартири!

Характеристики
Колір:Металік
Матеріал:Метал, Пластик

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Samsung
  • Модель: 6092
  • Наличие: Есть в наличии
  • 11696 грн

Електронні, замки, Електронні замки, Samsung, shs-p717, xbk/en, врізний, механізмом, «push-pull», Samsung shs-p717 xbk/en врізний з механізмом «push-pull» buy in