Електронні замки - Samsung shs-p718 xbk/en темний металік, врізний з механізмом «push-pull»

Електронні замки - Samsung shs-p718 xbk/en темний металік, врізний з механізмом «push-pull» по вигідним цінам

Електронні замки - Samsung shs-p718 xbk/en темний металік, врізний з механізмом «push-pull» високої якості

Samsung shs-p718 xbk/en темний металік, врізний з механізмом «push-pull» по вигідним цінам

Врізний біометричний електронний замок Samsung SHS-P718 XBK/EN з «Push-Pull» механізмом використовується на дверях з товщиною полотна від 38 до 80 мм і напрямком відкриття «на себе».

Модель відрізняється інноваційним дизайном ручки, що дозволяє відкривати двері в один рух: потягнувши за неї зовні, або натиском зсередини. Запірний механізм відкривається трьома способами – за допомогою RFID-картки або стікера, пароля і відбитка пальця, який зчитує вбудований високоточний сканер. Для підвищення безпеки можна встановити режим подвійної авторизації – для відкриття потрібно послідовне введення пароля і зчитування відбитку пальця. Живлення пристрою забезпечують 8 батарейок типу AA.

Електронний замок оснащений деякими додатковими функціями, що підвищують його надійність і безпеку. Нічний Режим блокування не дозволить відкрити замок зовні, пожежний датчик включить тривожний сигнал і автоматично відкриє запірний механізм в разі загоряння усередині приміщення, також корисною буде автозапіраніе, в цьому режимі замок автоматично висуне ригель через 3 секунди після закривання дверей. Для захисту від підбору коду користувачеві перед введенням власного паролю потрібно ввести декілька довільних цифр, завдяки чому відбитки на панелі будуть розподілені рівномірно.

Біометричний електронний замок Samsung SHS-P718 XBK/EN забезпечить надійний захист від несанкціонованого проникнення в будинок або офіс і підвищить комфортність відкриття вхідних дверей в рази!

Характеристики
Колір:Металік
Матеріал:Метал, Пластик

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Samsung
  • Модель: 2538
  • Наличие: Есть в наличии
  • 17348 грн

Електронні, замки, Електронні замки, Samsung, shs-p718, xbk/en, темний, металік, , врізний, механізмом, «push-pull», Samsung shs-p718 xbk/en темний металік, врізний з механізмом «push-pull» buy in