Wi-Fi камери спостереження - Wi-Fi камери спостереження Samsung sht-3305 чорний

Wi-Fi камери спостереження - Wi-Fi камери спостереження Samsung sht-3305 чорний по вигідним цінам

Wi-Fi камери спостереження - Wi-Fi камери спостереження Samsung sht-3305 чорний високої якості

Wi-Fi камери спостереження Samsung sht-3305 чорний по вигідним цінам

Відеодомофон Samsung SHT-3305 – сучасний електронний пристрій, призначений для обмеження та контролю доступу в під'їзд або двір приватного або багатоквартирного будинку.

Пристрій дозволяє бачити простір перед вхідними дверима і керувати її відкриттям, забезпечує двосторонній голосовий зв'язок з відвідувачем. Для цього користувач може використовувати стандартну трубку, так і вбудовану функцію гучного зв'язку. До домофону можна підключити 2 викличні панелі і камери, це дозволить використовувати його в будинках з двома входами. Завдяки можливості підключення 3 внутрішніх моніторів і 2 трубок розмістити базову частину домофона можна в різних частинах великого котеджу або будинку та гаражі.

Відеодомофон підтримує підключення до стандартних під'їзних домофонних систем. 4.3-дюймовий кольоровий TFT дисплей допоможе добре розгледіти гостя. Домофон підтримує роботу з викличними панелями, які працюють в видеостандарте NTSC і PAL. Живлення здійснюється від стандартної електромережі 220 В. Рекомендований діапазон температури навколишнього середовища – від 0 до 40градусов Цельсія, а вологість – від 0 до 80%. В комплект поставки входить домофон, документація і кріпильний комплект. Виклична панель купується окремо.

Відеодомофон Samsung SHT-3305 позбавить вас від відвідування небажаними гостями і зробить ваше житло ще більш безпечним.

Характеристики
Колір:Чорний
Матеріал:Пластик

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Samsung
  • Модель: 7090
  • Наличие: Есть в наличии
  • 2170 грн

Wi-Fi, камери, спостереження, Wi-Fi камери спостереження, Wi-Fi, камери, спостереження, Samsung, sht-3305, чорний, Wi-Fi камери спостереження Samsung sht-3305 чорний buy in