Wi-Fi камери спостереження - Wi-Fi камери спостереження Switel hsip5000

Wi-Fi камери спостереження - Wi-Fi камери спостереження Switel hsip5000 по вигідним цінам

Wi-Fi камери спостереження - Wi-Fi камери спостереження Switel hsip5000 високої якості

Wi-Fi камери спостереження Switel hsip5000 по вигідним цінам

Switel HSIP5000 – сучасна бездротова система відеоспостереження складається з бездротової камери і переносного дисплея з функціонал пульта ДУ.

Комплектний 7-дюймовий РК-дисплей використовується як в якості монітора з функцією відеореєстратора, так і в якості пульта управління камерами. Він підтримує одночасне підключення до 4 пристроїв. Джерелом живлення служить мережевий адаптер або вбудований акумулятор. Максимальна віддаленість від камер становить 300 метрів. При необхідності дисплей може бути підключений до мережі Інтернет і виконувати роль сервера для налаштування віддаленого доступу до камер через будь-який мобільний пристрій, що працює на базі ОС Android або IOS. Є слот для карт пам'яті microSD об'ємом до 128 Гб.

Відеокамера оснащена матрицею CMOS і веде запис аудіо та відео в дозволі HD (720p). При використанні системи відеоспостереження Switel HSIP5000 в мережі з малою пропускною здатністю можна змінити формат запису VGA або QVGA. Ступінь захищеності стандарту IP66 дозволяє виконувати монтаж камери як в приміщенні, так і надворі. Серед корисних функцій варто відзначити режим нічної зйомки – вбудовані інфрачервоні світлодіоди забезпечать високу якість картинки на відстані до 10 метрів навіть у повній темряві. Зйомка може вестися в цілодобовому режимі, за розкладом, а також при спрацьовуванні датчика руху. В останньому випадку є функція відправки PUSH-повідомлень про спрацювання датчика.

Система відеоспостереження Switel HSIP5000 забезпечить безпеку вашого будинку, офісу або квартири і відлякує зловмисників. А в разі несанкціонованого проникнення дозволить пізнати злочинців. Крім цього вона може використовуватися в невеликих магазинах, стоянках, гаражах і на прилеглих територіях.

Характеристики
Колір:Чорний
Матеріал:Пластик
Сумісність:Android, iOS

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

  • Производитель: Switel
  • Модель: 2783
  • Наличие: Есть в наличии
  • 4343 грн

Wi-Fi, камери, спостереження, Wi-Fi камери спостереження, Wi-Fi, камери, спостереження, Switel, hsip5000, Wi-Fi камери спостереження Switel hsip5000 buy in