Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Neo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 200 см |
| Довжина, см | 300 см |
| Цвет | Черно-белый |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | ворота |
| Ширина, см | 90 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 449 ₴





