Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 19,2 кг |
| Вид | регульований |
| Висота, см | 111 см |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 91 х 56 х 27 см |
| Довжина, см | 83 см |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 48 см |
Информация для заказа
- Цена: 11 267 ₴










