Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10,5 кг |
| Висота, см | 130 см |
| Довжина, см | 100 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Термін доставки | В наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 638 ₴



