Опис блок безперебійного живлення 12В/3А SEVEN UPS-7967M
Блок безперебійного живлення (ББЖ) — це пристрій, призначений для формування напруги, необхідної системі, з напруги електричної мережі. Запобігає стрибкам напруги в мережі, які можуть бути як короткостроковими, так і досить довгими. Є резервним джерелом живлення, забезпечує електроенергією підключених до нього споживачів.
Може використовуватись як джерело безперебійного живлення для:
- модемів;
- роутерів;
- домофонів;
- систем відеоспостереження;
- контролю доступу;
- охоронної та пожежної сигналізації.
Сумісний з літій-залізо-фосфатними LiFePO4 (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) акумуляторними батареями (АКБ).
Поставляється у надійному, міцному, залізному, білому боксі з розмірами 265×195×75 мм. Акуратний білий корпус підходить для встановлення в житлових та офісних приміщеннях;
У боксі передбачена можливість настінного монтажу та зручного розміщення, а зручний замок із ключем забезпечує додатковий захист від несанкціонованого доступу.
Переваги використання ББЖ:
- захист обладнання від перепадів напруги та коротких замикань;
- безперервна робота пристроїв під час відключення електроенергії;
- запобігання втраті даних і пошкодженню техніки;
- стабілізація вихідної напруги;
- підвищення надійності та довговічності електронного обладнання.
Технічні характеристики SEVEN UPS-7967M:
- Широкий діапазон вхідної напруги: 190-265 В AC 50-60Hz.
- Cтрум заряду 2A (окремий контур заряду батареї).
- Номінальний вихідний струм 3А.
- Номінальна потужність: 60 Вт (36 Вт вихід + 24 Вт окремий контур заряду батареї).
- Нові деталі, компонування і пайка забезпечують мінімальний нагрів 0.5Вт розсіювання.
- Корпус з місцем під акумулятор 7Аг, 7,5Аг, 9 Аг з негорючої міцної пластмаси.
- Захист від перенавантажень по току і напрузі, КЗ, перегріву.
- Перезавантаження: 115% ±5%.
- Перенапруга: 16V ±5%.
- Глубокий разряд акумулятора: відключення при 10V ±2%.
- Габарити: 265*195*75 мм.
- Кріплення: настінний монтаж.
- Корпус: залізний із можливістю замикання на ключ.
Надійний блок безперебійного живлення для стабільної роботи мережевого та охоронного обладнання навіть під час відключень електроенергії. Захищає техніку від перепадів напруги, підтримує роботу критично важливих систем і сумісний з LiFePO4 та свинцево-кислотними акумуляторами. Поставляється у міцному компактному боксі з можливістю настінного монтажу, що забезпечує зручне встановлення та додатковий захист.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга | 13.8 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 0.6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вироби | ББЖ |
- Ціна: 1 630 ₴






