Опис блок безперебійного живлення 12В/3А SEVEN UPS-7965
Блок безперебійного живлення (ББЖ) — це пристрій, призначений для формування напруги, необхідної системі, з напруги електричної мережі. Запобігає стрибкам напруги в мережі, які можуть бути як короткостроковими, так і досить довгими. Є резервним джерелом живлення, забезпечує електроенергією підключених до нього споживачів.
Може використовуватись як джерело безперебійного живлення для:
- модемів;
- роутерів;
- домофонів;
- систем відеоспостереження;
- контролю доступу;
- охоронної та пожежної сигналізації.
Сумісний з літій-залізо-фосфатними LiFePO4 (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) акумуляторними батареями (АКБ).
Переваги використання ББЖ:
- захист обладнання від перепадів напруги та коротких замикань;
- безперервна робота пристроїв під час відключення електроенергії;
- запобігання втраті даних і пошкодженню техніки;
- стабілізація вихідної напруги;
- підвищення надійності та довговічності електронного обладнання.
Технічні характеристики SEVEN UPS-7965:
- Широкий діапазон вхідної напруги: 190-265 В AC 50-60Hz.
- Cтрум заряду 2A (окремий контур заряду батареї).
- Номінальний струм 3А.
- Номінальна потужність: 60 Вт (36 Вт вихід + 24 Вт окремий контур заряду батареї).
- Нові деталі, компонування і пайка забезпечують мінімальний нагрів 0.5Вт розсіювання.
- Корпус з місцем під акумулятор 7Аг, 7,5Аг, 9 Аг з негорючої міцної пластмаси.
- Захист від перенавантажень по току і напрузі, КЗ, перегріву.
- Перезавантаження: 115% ±5%.
- Перенапруга: 16V ±5%.
- Глубокий разряд акумулятора: відключення при 10V ±2%.
- Габарити: 135*92*43 мм.
Надійний блок безперебійного живлення для стабільної роботи мережевого та охоронного обладнання навіть під час відключень електроенергії. Захищає техніку від перепадів напруги, підтримує роботу критично важливих систем і сумісний з LiFePO4 та свинцево-кислотними акумуляторами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга | 13.8 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 0.6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вироби | ББЖ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴





