Опис блок безперебійного живлення 12В/2А SEVEN UPS-7921 DIN
Імпульсний блок безперебійного живлення (ББЖ) — це пристрій, призначений для формування напруги, необхідної системі, з напруги електричної мережі. Запобігає стрибкам напруги в мережі, які можуть бути як короткостроковими, так і досить довгими. Є резервним джерелом живлення, забезпечує електроенергією підключених до нього споживачів. ДБЖ розрахований на монтаж на DIN-рейку, що дозволяє заощаджувати місце та робить встановлення більш зручним.
Може використовуватись як джерело безперебійного живлення для:
- модемів;
- роутерів;
- домофонів;
- систем відеоспостереження;
- контролю доступу (контролери);
- охоронної та пожежної сигналізації.
Переваги використання ББЖ:
- захист обладнання від перепадів напруги та коротких замикань;
- безперервна робота пристроїв під час відключення електроенергії;
- запобігання втраті даних і пошкодженню техніки;
- стабілізація вихідної напруги;
- підвищення надійності та довговічності електронного обладнання.
Технічні характеристики SEVEN UPS-7921 DIN:
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, діапазон напруги 12-14 В; номінальний вихідний струм 2 А.
- Номінальна вихідна потужність 28 Вт.
- Один канал навантаження.
- Струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
- Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
- Пластиковий корпус з розмірами 27*92*56 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 28 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вироби | ББЖ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴







